Skocz do zawartości

Problemy z potencją


sper

Rekomendowana wypowiedź

Mam od jakiegoś czasu problemy z potencją. Penis nie chce stanć. A jak już stanie to potem w trakcie stosunku opada. Czasami jak sie zdenerwuję to bardzo szybko. A potem trudno jes go postawić. Dziewczyna niby wyrozumiała ale ostatnio się mnie zapytała czy mi się podoba itepe. Podoba mi się ale problem jest we mnie. Mam trochę stresu w pracy i na studiach. Z drugej strony zastanawiam się czy nie jest to wina siłownie bo po pracy ide na silownie i czasami jestem wykonczony ( dochodza jeszcze cale weekendy zajete bo studia zaoczne). Co radzicie? Zastanawialem sie nad tabletkami ale brac viagre w takim mlodym wieku ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie bierzesz leków przeciwdepresyjnych, ani innych obniżających efekcję i z hormonami wszystko OK, to zamiast leków możesz wcześniej sięgnąć po afrodyzjaki czy jak kto woli boostery libido

https://forum-sportowe.pl/topic/818-najlepsze-boostery-testosteronu-i-tabletki-na-potencje-ranking/?tab=comments#comment-3688

Trening najczęściej podnosi tetosteron, lecz skrajnie wyczerpujący wysiłek może go obniżać, to tak nawiasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białko raczej wpływu na potencje nie ma ale wydaje mi się,ze na ten problem zlożyło się kilka rzeczy. Po pierwsze stres,po drugie przepracowanie Weź wrzuc na luz.Bierz sobie mniej pracy, mniej ćwicz ( na przykład 3 razy w tygodniu a nie 5). Inaczej się wykończysz.Sam również kiedyś narzuciłem sobie taki kierat i wiem z doświadczenia,że długo tam wytrzymać nie można. Co do tabletek to możesz sobie spróbować ale nie viagry bo sildenafil to jest na receptę ale czegoś bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, bo mogą przysłać Ci nie wiadomo co. Co do tabletek bez recepty to sam miałem kiedyś lekkie problemy i przetestowałem kilka. Ogólnie niezły jest braveran, nie polecam olimpu ( reklamowany ale tak naprawdę działanie kiepskie). Najlepsze ostatecznie okazały się man tabs i cum on

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man tabs tak jak sildenafil czyli przed sexem. Bierzesz tabletkę i zapominasz,że masz problem. Cum on bierze się codziennie tak wiec trzeba się pilnować aby nie zapomnieć tabletki ale efekt jest i to całkiem spoko po tygodniu już. Wybierz tryb jaki Tobie najbardziej odpowiada ( sam wolałem man tabs bo jednak zapominałem o braniu tych drugich tabletek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie to jest mit często co gorsza powtarzany przez młodych facetów. Poczytaj sobie statystyki a nie piszesz takie głupoty ze młody facet nie może mieć problemów z erekcja. Bo może i to całkiem spore. Potem przez takie gadanie wiele osób stresuje się, uważa,ze coś jest z nimi nie tak. A tak naprawdę to każdy może mieć problem w każdym wieku.Powodów jest masa i zwykle jest to przejściowe. Na początku wypróbowałbym takich ziołowych środków a potem dopiero zastanawiałbym się nad lekarzem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaksonm napisał:

Na początku wypróbowałbym takich ziołowych środków a potem dopiero zastanawiałbym się nad lekarzem..

Ale, że to jest na serio tak?
Stawiać autodiagnozę przy pomocy kilku chłopa z forum sportowego nad opinię lekarza?
Tylko pogratulować rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oczywiście, że może mieć problemy z potencją, ale to nie znaczy, że to jest normalne. To zazwyczaj świadczy o tym, że z organizmem coś się dzieje. Trzeba się przełamać i iść zbadać, nieraz jakąś pierdołę wystarczy poprawić i problem zniknie, a nie faszerować się viagrą  i udawać, że jest ok, bo na chwilę pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W każdym wieku można mieć problem,  ja też jak byłem bardzo zestresowany, miałem problemy z pracą i z kasą itd. to miewałem, a potem jak stresy przeszły, to było dużo lepiej. Tak więc wychodzi na to, że stres ma ogromne znaczenie.  U mnie jeszcze miejscówka na to wpływała, jak się przeprowadziłem, to problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W dzisiejszych czasach większość z nas prowadzi stresujący tryb życia co ma duży wpływ na problemy z potencją. Kiedy i mnie to spotkało zacząłem szukać pomocy w internecie, w moim przypadku aby uniknąć wizyty u lekarza wystarczyło zadbać o zdrowy tryb życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W wolnej chwili warto zapoznać się z tym tematem. Najlepsze tabletki na libido znajdziesz w tym rankingu 

Masz tam opisaną charakterystykę ich działania więc z pewnością dobierzesz coś pod swoje oczekiwania, a w razie jakichkolwiek niejasności możesz śmiało pytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć Wam!

Jestem tutaj nowy i od razu walę z grubej rury - czy komukolwiek na stałe pomogły jakiekolwiek tabletki bez recepty? Widziałem sporo opinii, że działają "objawowo", ale czy są jakiekolwiek środki tego typu, które pozwalają całkowicie wyeliminować problem? Dla mnie to małe "tabu", dlatego też chciałbym uniknąć wizyty u lekarza.

I jeszcze jedno - w sieci jest wiele takich rankingów tabletek na libido. Czy można im ufać, czy raczej traktować z przymrużeniem oka? Całkowicie się nie znam na medycynie (a w tym zakresie szczególnie), dlatego jakbyście mogli mi zalinkować lub chociażby polecić jakieś wartościowe źródła wiedzy, to będę bardzo wdzięczny!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tabletek na libido jest taki, że jest ich na rynku bardzo wiele i ciężko wyszukać to co faktycznie działa spośród wielu marketingowych bubli. 

Osobiście używałem Haya Labs Horny Goat Weed + Libido Complex oraz Tongkat Ali w proszku od #RAW i działanie zdecydowanie było odczuwalne. Substancje te mają akurat potwierdzoną skuteczność przez prawdziwe i niezależne badania więc jak najbardziej warto sięgnąć po tego typu środki. Plusem jest to, że działają bardzo szybko i zwiększone libido utrzymuje się jeszcze długo po ich odstawieniu. Sam stosowałem je raczej w celach podniesienia poziomu testosteronu i pod siły witalne, to jednak jeśli chodzi o libido to działają pierwszoplanowo. Jeśli szukasz dobrych produktów to z pewnością te które stosowałem mogę śmiało polecić. Zerknij sobie jeszcze do rankingu gdzie masz inne, godne uwagi środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ten Vigrax - dobre będzie czy jak Rumcajs napisał marketingowy bubel? Często go polecają na forach ale nie wiadomo w co wierzyć. Ma żeń-szeń, tribulus, l-arigine i jakąś dodatkową mieszankę, także chyba dobry skład jak na tabletki na erekcję? Skład prosty, może lepiej kupić sobie poszczególne składniki i dawkować wg. uznania - np. jeśli nie będzie poprawy to po dwóch tygodniach nieco zwiększyć dawkę, oczywiście wszystko w ramach bezpiecznych dawek. Myślicie, że warto się w taki coś bawić czy postawić na gotowca bez kombinowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny skład po to aby naiwni się nabierali i nic nie działał. Takie dawki i składniki jakie zawiera na nic nie wpływają. Opinie pisane przez producenta tego środka co nawet widać po ich stylu. Ogólnie w aptece można mieć takie coś za kilka - maks kilkanaście złotych. Jak szukasz czegoś sprawdzonego to zerknij sobie do rankingu na forum. Od siebie mogę polecić Ejaculoid z Goliath Labs, w perspektywie czasu działał na mnie zdecydowanie najlepiej. Miałem go już jakiś czas temu i świetnie się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jestem trenerem personalnym z Łodzi i widzę ze problem z potencją to dosyć częste zjawisko u mężczyzn uprawiających sporty siłowe. Po prostu tak jest gdy krew zamiast być pompowana do penisa musi zasilać mięśnie. To jest moje spostrzeżenie i nie mówię tutaj o stosowaniu teścia czy innych wynalazków do dopingu. Można oczywiście odstawić ćwiczenia ale czy to ma sens?. Chyba nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2018 o 09:39, sper napisał:

Mam od jakiegoś czasu problemy z potencją. Penis nie chce stanć. A jak już stanie to potem w trakcie stosunku opada. Czasami jak sie zdenerwuję to bardzo szybko. A potem trudno jes go postawić. Dziewczyna niby wyrozumiała ale ostatnio się mnie zapytała czy mi się podoba itepe. Podoba mi się ale problem jest we mnie. Mam trochę stresu w pracy i na studiach. Z drugej strony zastanawiam się czy nie jest to wina siłownie bo po pracy ide na silownie i czasami jestem wykonczony ( dochodza jeszcze cale weekendy zajete bo studia zaoczne). Co radzicie? Zastanawialem sie nad tabletkami ale brac viagre w takim mlodym wieku ;/ 

Na twoim miejscu zacząłbym szukać źródła problemu, a nie rozważał faszerowanie się tabletkami. Przede wszystkim sen, dieta, używki pytanie czy tutaj coś nie zaburza twojej gospodarki hormonalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...