Skocz do zawartości

Allnutrition Redox Extreme opinie i efekty  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz działanie spalacza tłuszczu Redox Extreme?

    • Znakomity
      2
    • Dobry
      1
    • Przeciętny
      4
    • Słaby
      42
  2. 2. Ocena działania Redox Extreme

    • Spalanie tłuszczu
      3
    • Pobudzenie
      3
    • Hamowanie łaknienia
      3
    • Brak działania
      44


Rekomendowana wypowiedź

AllNutrition Redox Extreme to spalacz tłuszczu oparty o związek Capsimax oraz inne składniki mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej. To suplement przeznaczony dla osób chcących zredukować tkankę tłuszczową, pragnących zdrowej i smukłej sylwetki w stylu fit. Spalacz według producenta posiada potwierdzoną w badaniach skuteczność oraz pozytywnie opinie potwierdzone wieloma metamorfozami.

Redox Extreme opiera się przede wszystkim o składniki o działaniu prozdrowotnym, takimi jak Garcinia cambogia, Różeniec górski, ekstrakt z kory cynamonu czy ekstrakt szafranu oraz kofeinę. Garcinia cambogia ma za zadanie hamowanie absorpcji tłuszczy. Różeniec górski to adaptogenne zioło o działaniu tonizującym na układ nerwowy. Natomiast ekstrkat z cynamonu obniża poziom cukru we krwi. Ekstrakt z szafranu ma za zadanie hamować łaknienie, natomiast kofeina to główny i jedyny stymulant w spalaczu Radox Xtreme.

Radox firmy All Nutrition to zestaw składający się ze spalacza tłuszczu oraz opieki trenera personalnego i dietetyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowiem się na temat AllNutrition Redox Extreme w dwóch aspektach. Pierwszy to aspekt marketingowy, drugi aspekt realnego działania tego spalacza tłuszczu.

Redox Extreme - opinie i efekty

Redox Extreme sprzedawany jest na wzór skompromitowanego już spalacza o nazwie Trizer. Czyli wraz z produktem klient otrzymuje pomoc dietetyczną i trenera personalnego. Pytanie w jakim celu? Skoro Redox reklamowany jest jako super spalacz? Ano dlatego, że (wykaże w dalszej części wypowiedzi na podstawie konkretów), nie ma żadnego realnego działania w redukcji tkanki tłuszczowej. To kolejny bubel marketingowy oparty o multum pozytywnych opinii wypisywanych przez copywriterów, które pojawiły się w Internecie nim produkt trafił na rynek. Reklamowany jest na wszelkich możliwych serwisach powiązanych z producentem tego spalacza w sposób bliźniaczy do wymienionego wcześniej produktu. Co kilka tygodni można spotkać się z reklamami na dużych portalach kolejnych cudownych tabletek na odchudzanie, gdzie prezentowane są rzekome transformacje sylwetek przed i po kuracji. Problem w tym, że poza szemranym marketingiem, nic wartościowego się za tym nie kryje. Dlaczego opinie AllNutrition Redox Extreme są tak tendencyjne? Jak to mówią marketing dźwignią handlu.

Skład Redox Extreme - analiza:

Ilość porcji 30 - niewielka jak na obecne standardy. Co więcej sugeruje się stosowanie tylko jednej porcji dziennie, w przypadku kiedy okres półtrwania składników wynosi parę godzin jest pewnym nieporozumieniem.

  1. Ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego Garcinia cambogia 600 mg    - w tym HCA 360 mg  
    Teoria - ekstrakt z tamaryndowca ma za zadanie ograniczać wchłanianie tłuszczu z jelita cienkiego do krwioobiegu.
    Praktyka - żadne niezależne badanie prowadzone nad tym składnikiem nie wykazało realnego działania redukującego masę ciała, a jedyne badanie wskazujące na potencjał w tym kierunku było sponsorowane przez producenta tego ekstraktu i tendencyjne.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3010674/
  2. Ekstrakt z kwiatu szafranu Crocus sativus 160 mg
    Teoria - ma za zadanie hamować łaknienie.
    Praktyka - Nie wpływa bezpośrednio na redukcję tkanki tłuszczowej, co więcej użyty został ekstrakt niewiadomej jakości nie mający określonej standaryzacji na zawartość safranali. Prawdopodobnie ekstrakt niskiej jakości o znikomej zawartości substancji aktywnych.
  3. Ekstrakt z kory cynamonowca chińskiego Cinnamomum cassia 120 mg
    Teoria - obniża poziom cukru we krwi, przez co zmniejsza ilość glukozy mogącej przetworzyć się w tkankę tłuszczową.
    Praktyka - nie wpływa bezpośrednio na redukcję tkanki tłuszczowej, podobnie jak wyżej, producent nie określa zawartości aktywnych olei w ekstrakcie, co sugeruje, iż użyty został niskiej jakości surowiec.
  4. Capsimax® zastrzeżony ekstrakt z papryczki rocznej Capsicum annuum 100 mg - w tym kapsaicyna 2 mg
    Teoria - kapsaicyna zawarta w ekstrakcie jest składnikiem termogenicznym mającym potwierdzoną skuteczność w procesach energetycznych podczas spalania tkanki tłuszczowej.
    Praktyka - w badaniach potwierdzajacych skuteczność kapsaicyny w redukowaniu tkanki tłuszczowej stosowano dawki rzędu 135 mg kapsaicyny, tutaj w porcji dziennej mamy 2 mg ...
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/13129472
  5. Kofeina bezwodna 100 mg
    Teoria - najpopularniejszy stymulant na rynku mający m.in. wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej.
    Praktyka - najczęściej przyjmowaną dawką dzienną kofeiny, stosowaną w badaniach, w których wykazano skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej, jest 5 mg na każdy kilogram masy ciała. Dla osoby o wadze 80 kg daje to 400 mg kofeiny dziennie. Tutaj w porcji dziennej jest 100 mg.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7132651
  6. Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii 100 mg  - w tym forskolina 10 mg    
    Teoria - forskoliny zawarte w pokrzywie indyjskiej powodują wzrost cAMP, białka sygnałowego odpowiedzialnego za uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych.
    Praktyka - Dawka kliniczna to 50 mg forskoliny dziennie. W Redox Extreme jest 10 mg.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/
  7. Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego Rhodiola rosea 60 mg  - w tym rozawiny 1,8 mg
    Teoria - to ciekawa roślina o właściwościach adaptogennych, niewelująca negatywne skutki stresu i działąjąca tonizująco na układ nerwowy.
    Praktyka - nie ma żadnych właściwości związanych z redukcją tkanki tłuszczowej. Stosowana niekiedy w spalaczach mających duże dawki mocnych stymulantów. W Redox Extreme stymulantem jest 100 mg kofeiny, stosowanie adaptogenów w celu redukcji negatywnych skutków kofeiny w ilości jaka jest w średniej mocy kawie jest nieporozumieniem.
  8. Magnez 60 mg 16%
    Teoria - minerał odpowiedzialny multum procesów fizjologicznych organizmu.
    Praktyka - stosowanie w spalaczach tłuszczu nie ma jakiegokolwiek uzasadnienia, tym bardziej w tak małej dawce.
  9. Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego Zingiber officinale 22 mg - w tym gingerole 1,1 mg
    Teoria - gingerole zawarte w imbirze lekarskim mają na celu hamowanie wchłaniania tłuszczu z jelit i kontrolowanie apetytu.
    Praktyka - liczne badania wskazują na potencjał ekstraktu imbiru lekarskiego. Stosowane dawki to między 500 a 1000 mg ekstraktu. W spalaczu Redox Extreme jest 22 mg ekstraktu ...
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26318445
  10. Chrom 200 μg 500%
    Teoria - ma za zadanie przede wszystkim obniżać poziom cukru we krwi.
    Praktyka - pośród wszystkich insulinomimetyków ma stosunkowo niewielki potencjał, dodatkowo powinien być unikany przez kobiety stosujące środki antykoncepcyjne, których to chrom obniża skuteczność.

Podsumowując, spalacz Redox Extreme zawiera składniki nie mające jakiegokolwiek potwierdzonego wpływu na redukcję tkanki tłuszczowej oraz cztery składniki mające potencjał w redukcji tkanki tłuszczowej, jednak użyte dawki tych składników są od kilku do kilkudziesięciu razy mniejsze o dawek klinicznych (stosowanych w badaniach potwierdzających skuteczność danych składników). Na pocieszenie pozostaje nam fałdomierz jaki producent dodaje w gratisie do suplementu.

  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w bardziej rzeczowy sposób, niż sponsorowani copywriterzy przed premierą :D

I jak przemiana? Podziałał (przemienił) Redox Extreme?
Ciekawe to są te pozytywne opinie nim produkt pojawił się na rynku. Tutaj jest rzeczowa analiza wraz z dowodami w postaci badań.

Dieta i trening jak są dobrze ułożone to działają. Tu się ocenia sam produkt. Jak ktoś będzie chciał sobie kupić trening czy dietę to po co mu taki kwiatek do korzucha?
Czy dodamy do tego Redox Extreme czy nie, to różnicy żadnej nie będzie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię w marketingu, dostałem spalacz za darmo i jeśli zostanie on dobrze oceniony to otrzymam inne suplementy, więc chyba ma mam prawo się wypowiedzieć z racji zawodu.

Nie lubię szopek i mnie trafia gdy widzę spreparowane opinie na serwisach powiązanych z producentem Redoxa, ale to nie oznacza, że będę po nim jechał jak po starej kobyle, też mnie zrozumcie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
mam takie pytanie, dostałem od żony w prezencie redox extreme, najwidoczniej stwierdziła że gruby jestem ;) W każdym razie stosuję od niemal dwóch tygodni 3 kap. jeden, czasami dwa razy dziennie. Poruszam się parę razy w tygodniu, bardziej dla zdrowia niż wyczynowo. Nie stosowałem wcześniej żadnych spalaczy i nie wiem prawdę mówiąc czego mam się spodziewać, w sumie to nic nie czuję po jego wzięciu, może bardzo delikatnie rozbudzony, jak po latte.
Jem podobnie jak jadłem wcześniej, waga od niemal roku waha mi sie +/- 1kg, teraz jest tak samo. Czy bez ciężkich treningów i rygorystycznej diety nie mam co liczyć, że zacznie działać na mnie ten spalacz? Czy powinienem coś do niego kupić, ewentualnie zwiększyć dawkę do 9 kapsułek dziennie? Zostało mi mniej niż pół opakowania.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czy zwiększysz dawkę, czy pozostawisz bez zmian, nie zrobi to żadnej różnicy, bo ten spalacz redox nie działa na spalanie tłuszczu. Może delikatnie pobudzić lub poprawić samopoczucie (różeniec i imbir lekarski - choć dawki nawet tych składników są małe), na pewno nie pomoże (ani też nie zaszkodzi) w spalaniu tkanki tłuszczowej jeśli o to Ci chodzi.

To nie jest tak, że pod wpływem treningu lub diety Redox xtreme uaktywni swoje skrywane "wspaniałe" działanie. Jeśli spalacz tłuszczu jest dobry to wykazuje efekt fizjologiczny sam z siebie. Jeśli coś ma ładne opakowanie, kiepski, tani skład, to wiadomo że producent będzie mydlił oczy jak w tym wypadku pięknym opisem, sponsorowanymi opiniami, dietą czy programem treningowym gratis, a jeszcze jakąś zawodniczkę fitness da w reklamie i zasugeruje, że to dzięki temu spalaczowi.

Jak dostałeś za darmo to zjedz do końca, albo oddaj żonie, będzie miała zamiast słabej kawy.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarejestrowałam się tutaj z tego powodu, że na forum SFD, gdzie polecono mi ten spalacz, a po miesiącu stosowania napisałam opinie, bezczelnie usunięto moją wypowiedź!

Chciałabym przedstawić z autopsji działanie Allnutrition Redox Extreme, a raczej brak jakiegokolwiek działania. Miesiąc temu zakupiłam z koleżanką te tabletki, stosowałyśmy zgodnie z zaleceniami producenta, czyli 3 kap. dziennie. Koleżankę od początku mocno bolał brzuch po każdej porcji Redox Extreme, więc rozdzieliła i stosowała później trzy razy dziennie po jednej kapsułce. Ja takich skutków ubocznych nie zaobserwowałam jak ona, ale też nie zauważyłam jakiegokolwiek pozytywnego działania na moją sylwetkę. Na treningu byłam ospała, nie było więcej energii, ani do ćwiczeń, ani do życia. Po dwóch tygodniach kiedy waga stała w miejscu dodałam dodatkowo jeszcze jedną kapsułkę, ale efektów brak. Nie obżerałam się słodyczami, starałam się jeść w poprawnie, ale trenować mogłam tylko 3 dni w tygodniu po godzinie. Po niecałym miesiącu efekty Redox Extreme są żadne, ani na wadze ani w lustrze. Nawet nie byłabym bardzo rozczarowana tym faktem, gdyby nie to, że w każdej reklamie i opiniach (najwyraźniej sponsorowanych) przewijały się same superlatywy i cudowne działanie. Koleżanka ze względu na wymioty odstawiła te tabletki więc jej braku efektów trudno oceniać. Na domiar tego, kiedy postanowiłam podzielić się opinią na forum gdzie mi celowo te tabletki polecili, usunęli mój temat, brak słów. Szkoda, że tego tematu nie widziałam wcześniej...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja opinia o Redox Extreme

Na plus:

  • wydaje mi się, że miałem lepsze samopoczucie po jego stosowaniu
  • fałdomierz gratis
  • ładne opakowanie

Na minus:

  • nie schudłem ani kilograma
  • po zastosowaniu porcji producenta (3 kap. na raz) zgaga i nudności
  • nie hamuje łaknienia, praktycznie nie pobudza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cyklon04 podpiął ten temat
  • 6 miesięcy temu...

Witam. Dałem się nabrać na ten spalacz ale zrobilem to pierwszy i ostatni raz w życiu. Suche fakty: 37lat 190cm 106.5kg trenuje koło 22lat, diete trzymalem bez zmian czyli umiarkowaną ale z cheat day co jakis czas, alkohol na czas testowania redoxa dokręciem do zera treningi 4x tydzień silownia biegi crossfit. Efekt - 105kg po miesiacu czyli minus 1kg w talii spadek o 2cm. I to tylko zasluga odstawienia alko na bank nie tego shitu. Lepiej przed treningiem wypic zwykłą pyszną kawe z expresu, smaczniej taniej zdrowiej lepszy power na treningu. Dziekuje za uwage przestrzegam przed spalaczami. Tylko trening i dieta robią robote. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
6 godzin temu, Przem napisał:

Nie polecam redox extreme jeżeli planujesz być w przyszłości ojcem i mieć potomstwo to nie bieżnie tego

A czy mógłbyś rozwinąć temat? Jaki związek ma spalacz Redox ze spłodzeniem potomstwa? Wykryto tam jakieś niedozwolone składniki, hormony, czy chodzi o coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem  składu redox ale gdy staraliśmy się z żoną o pierwsze dziecko i wykonywałem często badanie nasienia i było zawsze super 12milionów w jednej dawce teraz staramy się o 2 dziecko i ponownie robiłem badanie A przez 3 tygodnie zastosowałem redox na redukcję i się okazało że moje nasienie spadło do 6 milionów plemników po 2 tygodniach niestosowanie redox moje plemniki wróciły do normy i przyznalem się Pani doktor że stosowalem suplement na spalanie tkanki tłuszczowej  i to był główny powód wiec stosowanie takich suplementów niby naturalnych na naturalnych składnikach to nie do końca prawda że to nie szkodzi proponuję Panowie uważać na tego typu produkty i zrobić sobie takie badanie nasienia to tylko 60zl jeśli ktoś planuje dzieci w przyszłości nie Wiem co by było gdybym wybrał całą dawkę redox przez 3 miesiące 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Forum Sportowe zmienił tytuł na AllNutrition Redox Extreme
  • Forum Sportowe zmienił tytuł na AllNutrition Redox Extreme - opinie, efekty i działanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...