Skocz do zawartości

Stagnacja mięśni


ikar26

Rekomendowana wypowiedź

Witam! Trenuję już od 2 lat, jednak 3 miesiące temu dopadła mnie stagnacja mięśni. Pomimo regularnych ćwiczeń i pilnowania zbilansowanej diety moje mięśnie kompletnie nie rosną. Nie wiem w jaki sposób mogę poradzić sobie z tym problemem. Z dnia na dzień tracę motywację do dalszych treningów, bo nie widzę progresu. Od kolegów z siłowni dowiedziałem się, że warto zastosować suplementację, bo może przyśpieszyć przyrost tkanki mięśniowej. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jeśli waga nie zwiększa się nawet minimalnie wówczas warto zwiększyć kaloryczność w naszej diecie. Możesz nieco dodać kalorii do posiłków lub dorzucić po treningu dodatkowy bonus w postaci dobrej jakości WPC lub WPI i węglowodanów np. z owoców. Z suplementów z pewnością w pierwszej kolejności warto sięgnąć po dobrej jakości kreatynę i ewentualnie naturalne boostery testosteronu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też miałem problem ze stagnacją, wówczas trener polecił stosowanie suplementacji. Oczywiście preparat o naturalnym składzie, w którym zawarte są - arginina, karnityna i naturalny booster testosteronu, czyli ekstrakt z tribulus terrestris. Dodatkowo są witaminy z grupy B oraz magnez w celu zapobiegania mrowieniu kończyn podczas treningu. U mnie pomogło w przerwaniu stagnacji. Wiadomo, że do tego wysokobiałkowa dieta i regularne treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem ostatnio u dietetyka i także zalecił suplementację. Wymienił nawet te składniki, bo ponoć pomagają. Może jednak warto spróbować. Znalazłem w necie wiele pozytywnych opinii o LargoMass. Może ktoś z Was zna ten preparat i wie gdzie mogę go dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ikar26 napisał:

Byłem ostatnio u dietetyka i także zalecił suplementację. Wymienił nawet te składniki, bo ponoć pomagają. Może jednak warto spróbować. Znalazłem w necie wiele pozytywnych opinii o LargoMass. Może ktoś z Was zna ten preparat i wie gdzie mogę go dostać?

1. Zmień dietetyka.
2. Ponoć przez samą wizualizację można schudnąć.
3. Znalazłeś w necie wiele opłaconych i spreparowanych opinii o LargoMass.
4. Czekaj czekaj - znalazłeś w necie wiele pozytywnych opinii ale nie potrafisz znaleźć strony z której możesz zamówić ten "suplement"?
5. Słabo idzie ta kryptoreklama imo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dietetyków to powiem Wam, że wielu teraz zaleca suplementację. Niekoniecznie musi być ona zła, wręcz przeciwnie, bo skutecznie eliminuje niedobory. Chciałem podnieść wydolność i wytrzymałość.L-cytrulina rzeczywiście dała radę. Do tego jeszcze zwalczyłem niedobory witamin z grupy B. Według mnie suplementacja nie jest niczym złym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...