Skocz do zawartości

Suplementacja od A do Z


Szajbi

Rekomendowana wypowiedź

Witam, właśnie kończę Animala i BCAA Xtra od Activlaba, muszę uzupełnić zapasy ?
 
I tutaj pojawia się parę pytań bo chyba zmienię Animala że względów finansowych tak to serdecznie polecam,
Jeśli chodzi od mnie to na siłowni uczęszczam od 2 lat, aktualnie chodzę 5x w tygodniu.
 
Mam takie plany z tego co wyczytałem: 
-Witaminy zmienię na Olimpa Multiple Sport + do tego zamierzałem Mega Mineral Pack od Treca (Ale właśnie nie wiem czy nie będzie przesada bo w Olimpię w sumie też jest sporo minerałów)
-Jeśli chodzi o BCAA to myślałem teraz o czymś z glutamina i tauryna i chyba SFD ma godne polecenia ?
-Dalej D3+K2 z Treca ( Ale czy ta witamina D w Olimpię nie wystarczy )
 
-Omega - 3 warto ?
-Jest coś jeszcze co warto żebym brał ? 
 
Ż góry wszystkim za zaangażowanie i odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych multiwitamin, dla mnie starta pieniędzy an multiwitaminy powinieneś wiedzieć.

BCAA, nie wiem skąd masz informacje że to w ogóle pomaga?

D3+K2 masz spożywac z wit. A i najlepie przy poiłku tłuszczowym.

Omega-3 - warto ale musisz dobrze znac ile masz % frakcji innych tłuszczy w diecie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do witaminy to ok.

Bcaa ja bym brał czyste i najlepiej w prochu.

D3+K2 to ja stosuję Health Vita-Min (scitec) bo oprócz tych dwóch ma też magnez, 1 opakowanie starcza na miesiąc.

Omega 3 zawsze i wszędzie warto!

A jeśli chodzi o Animala, to nie wiem co w zamian Ci polecic, bo nie wiem co Ty Animala brałes..... czy kreatynę czy coś innego.

A dodatkowo nie zaszkodzi cynk na pewno,  A co do reszty to już zależy w jakim celu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testomonster, nie da się ukryć, że pracujesz dla Scitec'a, ale może postaraj się choć w co drugim poście nie reklamować na siłę produktów tej firmy ;)

Ma sporo dobrych supli, ale D3 w dawce 400IU, gdzie na rynku np. Now ma 10000IU jest lekkim nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCAA jest fajne z Allnutrition i Fitwhey. Mają podobny skład 5000 mg BCAA, 2000 glutaminy i 2000 tauryny. Cena też podobna 45- 48 zł. Także wyboru nie narzucam żeby nie było że promuję Allnutrition ? . Na zachętę powiem tylko że mają większy wybór smaków. Ja osobiście stosuję glutamine z dodatkiem tauryny, ale bez BCAA i powiem że naprawdę warto jeśli komuś zależy na regeneracji. No i jak ktoś wcześniej wspomniał omega 3 jak najbardziej warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...