Skocz do zawartości

GM Forte opinie i efekty


girsza1789

Rekomendowana wypowiedź

Czy ktoś z Was stosował tabletki na odchudzanie GM Forte lub może coś powiedzieć na temat efektów?

Pytam z ciekawości, gdyż tendencyjna reklama sugeruje że ten spalacz tłuszczu nie jest raczej nic warty, ale nie znam składu, więc tutaj na pewno ktoś pomoże i naświetli temat, może ktoś stosował i ma już jakieś opinie na temat GM Forte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bezwartościowy pod kątem spalania tłuszczu produkt, który reklamowany jest oczywiście jako "cudowny" spalacz tłuszczu, a oparty jest o swego czasu już wyśmierwany zielony jęczmień, czy jak kto woli młody jęczmień. Nie ma on jakichkolwiek właściwości spalających tłuszcz czy wpływający na jego metabolizm.

Innymi słowy to kolejny bubel jakich pełno obecnie na rynku. Jak szukasz sprawdzonych spalaczy tłuszczu to zerknij na ranking spalaczy gdzie na bieżąco masz podane najciekawsze spalacze na rynku i tysiące opinii w temacie.

https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tłuszczu-ranking/

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, taki sam pic na wodę jak berrator który właśnie skończyłem, oba stosowałem, podwójne dawki i zero efektów. Ten GM Forte to skrót od nazwy Green Magma Forte. Tak samo młody jęczmień, który nie działa w ogóle, potwierdzony badaniami brak efektów w spalaniu tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GMForte czy jak kto woli młody jęczmień dostarcza jedynie śladowe ilości mikroelementów, żadnego działania spalającego tłuszcz nie ma (wypróbowałem za darmo bo dostałem od znajomego, który dał się naciągnąć i kupił kilka opakowań po czym stwierdził że zero efektów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...