Skocz do zawartości

Booster matebolizmu + spalacz


Aga Pio

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, 

To moja pierwsza próba ze spalaczmi, a raczej pierwsza przemyślana. 

Od roku regularnie 2-3 razy w tyg treningi siłowe. Teraz beda treningi w warunkach domowych 4x w tyg. Jest tez dieta na rredukcji. 

Chce przyspieszyć metabolizm, z nim zawsze było ciężko (przez różne, nie zawsze mądre diety, niejedzenie, 1000kcal itd.)  + mam do zrzucenia trochę nadprogramowych kilogramów. Lat 32, 164 cm i 65 kg

Troche poczytałam, ale chętnie zasięgnę rady mądrzejszych i bardziej doświadczonych: booster metabolizmu - który wybrać? Cannibal claw czy lean fx? Czy przy cannibal nie bać się tego wpływu na tarczyce, nie będzie skutków ubocznych? A jesli chodzi o spalacz - cheetah burn czy burn 24? Nie chce pobudzenia, ale znikające sadełko owszem :)

i czy w ogóle to połączenie jest ok? Moze cos lepszego? 

dzięki za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie spalacza bez stymulantów z boosterem metabolizmu jest jak najbardziej trafionym pomysłem, szczególnie jeśli dążymy do unikania kofeiny. Moim zdaniem jeśli chodzi o spalacz sporą przewagę pod względem składu będzie miał Cheetah. Po pierwsze ma znacznie szerszy zakres działania, ponadto składniki nowszej generacji, wysoką objętość i aktywuje więcej dróg prowadzących do redukcji tłuszczu. Na plus burn 24 z pewnością przemawiają właściwości insulino mimetyczne, nie mniej moim zdaniem i tak lepszą opcją będzie tutaj cheetah.

W kwestii boostera metabolizmu to celowałbym w Cannibal Claw, ewentualnie jako alternatywę Brawn Thyro-Lean V2. Oba te produkty pod względem przyspieszenia metabolizmu wykazują sporo większy potencjał od Lean FX. Pamiętaj, że mimo tajemniczo zapisanych nazw składników, w dalszym ciągu są to suplementy dostarczające jedynie prekursorów dla hormonów tarczycy, a co za tym idzie nie wykazują negatywnych skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...