Skocz do zawartości

Erase Fast


kuuubaaa

Rekomendowana wypowiedź

Cześć,

 

mam pytanie odnośnie Erase Fast. Biorę od około 2 tygodni i od pewnego czasu mam bóle głowy oraz temperaturę blisko 37. Pytanie czy Erase Fast może powodować bóle brzucha, bóle głowy oraz podwyższać temperaturę ciała? Pytam bo zauważyłem wyżej wymienione objawy podczas brania i zastanawiam się czy któryś ze składników może mieć na to wpływ. Dodatkowo biore go z pierwszym posiłkiem rano i przed spaniem drugi tabs. Czy jakieś jedzenie może zaburzać działanie albo osłabiać działanie(pomijając alkohol wiadomo) na przykład nabiał albo cokolwiek?Może lepiej na pusty żołądek brać?

 

Do tego biore cały zestaw witamin itd:

-E,A,B,D,K,C

-Boron

-Potas

-Magnez

-NAC

-TMG powder

-Chrom

-Miedź

-Selen

Czy coś z tego może powodować bóle brzucha i głowy oraz temp?Chyba nie powinno przeszkadzać też przy Erase? Zestaw w sumie dobierany pod boost testosteronu choćby minimalny.

Ewentualnie co byście jeszcze sugerowali lub zmienili?Jak brać witaminy które ze sobą i kiedy oraz kórych nie łączyć za jednym razem?Z posiłkami czy bez?

Mam jeszcze w szafce L-dope ale narazie nie biorę. Tego chyba ciągiem też raczej się nie bierze?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Erase Fast nie ma żadnych składników wpływających na wzrost temperatury ciała czy mogących podwyższać ciśnienie w odczuwalny sposób. Oczywiście, zawsze możne się zdarzyć reakcja alergiczna na którykolwiek ze składników i wtedy odczuwamy dyskomfort np. pokarmowy. Możesz w ramach próby odstawić na kilka dni Erase i sprawdzić czy sytuacja się zmienia, będzie to najbardziej wiarygodna metoda.

Żywność nie powinna wpływać na Jego działanie, gdyż nie jest to suplement mający krótki okres półtrwania jak np. stymulanty. Moim zdaniem przyczyny takiego stanu rzeczy mogą leżeć gdzieś indziej niż w suplementacji, aczkolwiek nie zaszkodzi odstawić na tydzień i spróbować. Witaminy i minerały które masz najlepiej dawać we większości do posiłków, w podzielonych dawkach. Chrom wrzucaj jedynie przed posiłkami, a magnez w największej dawce daj przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...