Skocz do zawartości

Thermo Craze + Alphaburn + Erase Fast - efekty i moja recenzja


Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim.

Jakiś czas temu zacząłem przygodę z siłownią. Chciałem bardzo schudnąć i pozbyć się nadmiaru tłuszczu.
Znajomy polecił mi suplementy takie jak Thermo Craze, Alpha Burn i Erase Fast. Suplementy zażywam około miesiąc.

Suplementacja wygląda następująco:
Rano na czczo: 1 kap. Thermo Craze + 1 tab. Alpha Burn. (Po 40 minutach śniadanie)
W południe przed treningiem: 1 tab. Thermo Craze + 1 tab. Alpha Burn
Przed snem: 2 tab. Erase Fast

Waga początkowa: 130 kg

Waga na dzień dzisiejszy: 123.8 kg

CC.JPGBB.JPGAA.jpgDD.gif

Trening siłowy to SPLIT. Czasami robię interwały 1 min. bieg, 2 min. marsz i tak 21 minut.

Dodatkowo biorę BCAA Premium Labs i Joint Complete na stawy.

Takie porównanie dodaje motywacji czytającym, ale i mnie też. Oczywiście to nie koniec redukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale nie mogę się nacieszyć.

Przedstawię jeszcze raz moją suplementację:

Rano na czczo: 1 kap. Thermo Craze + 1 tab. Alphaburn. + 10g BCAA (Po 40 minutach śniadanie)
W południe przed treningiem: 1 kap. Thermo Craze + 1 tab. Alphaburn + BCAA + joint complete
Przed snem: 2 tab. Erase Fast + ZMA + czasem Błonnik

efekty.thumb.jpg.da5a5f4c6b1a9967ca1ded0505bccf08.jpg

edit: po 6 tygodniach spadły kolejne 3,5 kilograma., zdjęć już nie wrzucam, ale wygląda na żywo znacznie lepiej. Odchudzanie moja historia;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Forum Sportowe zmienił tytuł na Thermo Craze + Alphaburn + Erase Fast - efekty i moja recenzja

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...