Skocz do zawartości

Pompa na silowni i po


Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich chciałbym sie spytać cos na temat odżywek.... Mianowicie moja historia jest taka ćwiczę 4x w tygodniu... Waga 90kg 178 wzrostu....
Cel to schudnąć do 80 i w dol:)

I teraz brałem kilka dni LIPO 6 ale jakos sie dziwnie po tym czułem

Dowiedziałem sie ze razem z tym trzeba brać:

1. Minerały & witaminy
2. Kurkuma
3. nac
4. cheat by glaxon (jesli chcesz wspomoc redukcje)
5. Zmb + gmc

Czy moze mi ktos przetłumaczyć to na prosty język nic z tego nie rozumiem...

Lub moze ktos wie jak wspomóc siłę i redukcję..

Bardzo proszę o pomoc
 

 

Oraz co brac zeby były dobre efekty pompa i rzeźba...?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jest tak, że ze spalaczem trzeba stosować tyle suplementów dodatkowo. Tym bardziej jeśli dobrze się odżywiasz to nie ma większego sensu stosowania np. kurkumy czy nac. Nie wspomagają w żaden sposób redukcji ani nie sprawią, że spalacz będzie lepiej działał.

Pomijam już sam fakt, że lipo6 to bardzo słaby spalacz tłuszczu i jeśli chcesz dobrze podejść do suplementacji to trzeba ją całkowicie zmienić. Zamiast Lipo6 możesz wybrać dobrej klasy spalacz termogeniczny. Zerknij sobie w podwieszony ranking spalaczy, tam masz wszystkie potrzebne informacje. Jeśli słabo reagujesz na kofeinę to sprawdź sobie Cheetah Burn Stim Free, jeden z najlepszych produktów bez stymulantów. W zakresie pompy mięśniowej najlepiej wybrać booster który miałbym w składzie np. agmatynę, norwalinę, gplc, opatentowane formy argininy i podobne związki. Topowe produkty w tej kwestii to np. Psycho Pharma Edge Pump oraz Olympus Lifestyle No Mercy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...