Skocz do zawartości

Jak stosować zestaw Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast + 2400kcal


Mesz

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

Kupiłem polecany zestaw Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast proszę o poradę jak stosować. Mój początek spalania tkanki tluszczowej miał miejsce dwa miesiące temu, ruszałem z 134kg, obecna waga to 128kg, w tym czasie głównie udało mi się poprawić kondycję.

Wzrost: 196cm
Waga: 128kg
Aktywność fizyczna: 4x/tyg bieganie lub rower (+ brzuchy i pompki)
Dodatkowo zamiast posiłków (śniadanie, kolacja, czasem obiad) jestem na Huelu "Huel Powder v3.0 - pełnowartościowy posiłek w sproszkowanej formie" przy założeniu 2400kcal dziennie.

Proszę o poradę jak stowować wspomniany zestaw, w jakich porach dnia w dni treningowe oraz nie treningowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem w innym temacie

Teraz, red_viper napisał:

Ground Zero: 1 kap. rano + 1-2 kap. po południu lub przed treningiem. Zaczynasz od 1 kap. dziennie razem z posiłkiem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Jeśli OK, następnego dnia stosujesz przed śniadaniem. Jeśli OK, to kolejnego dnia dodajesz drugą porcję 1 kap. Jeśli masz dużą tolerancję na stymulanty możesz stosować 1 kap. rano i 2 kap. po południu lub przed treningiem.

Alphaburn: 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem lub po południu. Alphaburna dodajesz do Ground Zero, jeśli sam GZ nie pobudza Cię nadmiernie (oba produkty działają synergistycznie). Można stosować trzecią porcję 1 kap. wieczorem między posiłkami lub o innej porze tak by te 3 kap. dziennie były w miarę rozłożone w ciągu dnia.

Erase Fast: 1 kap. po śniadaniu i 1 kap. po kolacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...