Skocz do zawartości

Odblok po 4 latach przedrwy od sterydow


kochamschabowe

Rekomendowana wypowiedź

Witam 

Około 4 lata temu brałem sterydy typu: omadren, metanabol, sustanol, deca łącznie około 150 zastrzyków w trakcie kuracji na omadrenie 250 czułem, już problemy z erekcjia. Po zakończeniu pierwszych cykli nie brałem odbloku w ogole a po zakonczeniu ostatnich cykli które robiłem brałem clomid i nolvadex, które troche pomagały ale erekcja nie była juz taka sama. Okolo 4 tygodnie temu wziąłem HCG 5000UI x2 szt. myslałem, że to może rozwiązać moje problemy z erekcja bo jest coraz gorzej jednakże nie przyniosło to pożądanego efektu a wręcz przeciwnie czuje od tego momentu jak by było gorzej. Moje wyniki badań to:

 

Estradiol 42 pg/ml    wartość referowana powyżej 56

FSH  1.63MIU/ml wartość referowana 0.7 - 11.1

LH 2.66 mIU/ml wartość referowana 0.8 - 7.8

Prolaktyna 12.70ng/ml wartość referowana 2.5 - 17.00

Testosteron 3.06 ng/ml wartość referowana 2.6 - 15.9

 

Jak widać niby wyniki są w normie ale problemy z erekcją sa coraz większe. Dadam jeszcze, że mam 28 lat i wcześniej brałem tribulusterestis, black devila  daa , ktore pomagały w jakimś stopniu teraz jest juz tylko gorzej. Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testosteron nisko, a prolaktyna i estrogen wysoko = brak libido.

 

Testosteron nie masz jednak poniżej normy by stosować hormony, także najlepiej jakiś booster testosteronu o potwierdzonej skuteczności typu PNI Testovol. Do tego musisz zbić prolatyne i estrogen. Prolaktyne można vitexem, a jak masz kasze to kombajnem typu Inhibit-P, estrogen najlepiej 6-Bromo, ATD byłoby nie wskazane przy niskim testosteronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie

zastosowałem się do w/w rad a moje aktualne wyniki badań

Estradiol 38  Wartość referowana poniżej 56

FSH 2.53 Wartość referowana mIU/mgl 07 - 11.1

LH 2.52 Wartość referowana mIU/mgl 0.8 - 7.8

Progesteron 0.34 Wartość referowana ng/ml 0.27 - 0.93

Prolaktyna 5.78 Wartość referowana ng/ml 2.5 - 17

PSA - antygen prostaty 0.96 Wartość referowana ng/ml 0.00 - 4.00

Testosteron 4.18 Wartość referowana ng/ml 2.6 - 15,9

Kortyzol 15.40 Wartość referowana ug/dl 5.0 - 25.0

 

Jak widać wyniki trochę się poprawiły jednakże testosteron dalej nisko. Ponadto libido po stosowaniu bromo 6 zaczynało spadać po czym zmniejszyłem dawki i trochę się poprawiło jeżeli chodzi o erekcje to jest lekka poprawa ale problemy dalej są spore;/ Stosuję Bromo 6,  Inhibit-p , DAA, Tribulus terestis, ZMA CYNK vit B. Dalej stosować taki sam odblok czy może coś zmienić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...