Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc ! :)


Bernadetta

Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich:))

Jestem nowym członkiem forum wiec bardzo możliwe ze coś zrobiłam źle, ale potrzebuje pomocy w wyborze spalacza tłuszczu tak wiem i widziałam temat "ranking spalaczy" ale ja jestem trochę innym przypadkiem. Co nie zmienia faktu ze potrzebuje porady

Może na początku wyjaśnię dlaczego jestem inna od wielu.

Przede wszystkim potrzebuje spalacza  który bedzie bezpieczni dla mnie, ponieważ choruje na SM i nie mogę przyjmować spalaczy termogenicznych, dodatkowo dodam ze nie ćwiczę i przez dłuższy okres nie będę mogła ponieważ miałam wypadek samochodowy w którym doszło do złamania kręgosłupa. Dodam ze jestem pod opieką dietetyka i odżywiam się zgodnie z jego wytycznymi. I nie ukrywa ze najbardziej odczuwam głód w godzinach wieczornych.

W związku z tym wszystkim potrzebuje spalacza który będzie pomagał mi schudnąć bez ćwiczeń a mimo wszystko będzie dla mnie bezpieczny.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozszyfrować skrót SM? Pewnie wiele osób nie wie, a mogłoby pomóc odnośnie suplementów. Nie podnoszący ciśnienia i hamujący łaknienie to z pewnością Satietrim, ale jest to raczej dodatek do spalacza bazowego, niż sam w sobie kompleksowy spalacz.

 

A jeśli szukasz dodatkowo spalacza, który nie będzie wpływał na ciśnienie i działał niezależnie od aktywności fizycznej to Burn24 jest taką opcją (chyba że masz jakieś problemy z cukrzycą itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozszyfrować skrót SM? Pewnie wiele osób nie wie, a mogłoby pomóc odnośnie suplementów. Nie podnoszący ciśnienia i hamujący łaknienie to z pewnością Satietrim, ale jest to raczej dodatek do spalacza bazowego, niż sam w sobie kompleksowy spalacz.

 

A jeśli szukasz dodatkowo spalacza, który nie będzie wpływał na ciśnienie i działał niezależnie od aktywności fizycznej to Burn24 jest taką opcją (chyba że masz jakieś problemy z cukrzycą itp.)

Skrót SM (sclerosis multiplex) Oznacza Stwardnienie Rozsiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...