Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Siemka myślicie że jaki spalacz będzie dla mnie dobry? Głównie chodzi mi o spalanie z okolic brzucha bo to chyba mój największy problem. Pół roku stażu na siłowni teraz przeniosłem sie na sztuki walki (2 treningi tygodniowo) + zastanawiam sie nad regularnym bieganiem. Mam 190 i waże 120 kilo mając 17 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam . Wiek 32 wzrost 164 waga 90 po ciąży ciężko zgubić wagę zależy mi na 15 kg zgubić. Aktywność raz są ćwiczenia w tyg raz nie bardziej bieganie za dzieckiem jestem z nim sama. I tak nie wiem jakie spalacze najlepsze i na zachowanie na słodkie najbardziej. Stosowałam różne tabletki kupę kasy ale to były pieniądze w błoto. Przy aktywności tabletki nawet wogle nie pomagały . Może doradzicie jakieś spalacze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Przeczytałam zamieszczony na początku tego wątku artykuł i chciałam kupić ten Ground Zero ale jest trudno dostępny, jak ten pod nim również. Czy możecie polecić inny jakiś mocny spalacz? Mam 34 lata, praca przy kompie 9 godzin. 162 cm i 64 kg. 3x w tyg biegam 30 min i 2x w tyg zajęcia z elementami boksu. Chciałabym się czymś wspomóc. Brak chorób i innych przeciwskazan zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

poczytałam wasze wypowiedzi i jestem jeszcze bardziej pogubiona niż wcześniej:) coś tam sobie wymyśliłam ale teraz już zupełnie zwariowałam. Mam 52 lata, waga 71, wzrost 160, kiedyś regularnie ćwiczyłam fitnes i na siłowni, teraz niestety od dwóch lat rzadko. Mam lekkie nadciśnienie (leczone) ogólnie jestem zdrowa. niestety sporo przytyłam i nie radzę sobie ze zbiciem kg. Obecnie dieta rozpisana przez dietetyka, fitnes 2 x tyg. chodzę, jeżdżę dużo na rowerze. chciałabym spróbować czegoś na obniżenie apetytu i szybsze spalanie. Zdarzyło mi się kiedyś brać Alfa Cuts?? niestety nie pamiętam dobrze nazwy i miałam po tym więcej siły na trening co było ok. Proszę poradźcie jakie suplementy byłyby dla mnie odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć

mam 42 lata, 182 cm wzrostu. Od roku ćwiczę a głównie biegam.

Waga startowa 98kg rok temu od pół roku 78kg utrzymuję.

wciąż jednak pozostał mi tłuszcz na brzuchu, którego nie mogę wypalić. co zastosować? - nie zależy mi na pobudzeniu bo nie mam z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.12.2014 o 20:34, Kazam napisał:

Ja zauważyłem że łącząc ze sobą dwa lub trzy środki efekt jest znacznie lepszy od jednego, nawet bardzo mocnego spalacza. Stosowałem już sporo suplementów tego typu więc się wypowiem co nieco na temat działania części z nich.

Ze wszystkich zestawów jakie stosowałem, najbardziej byłem zadowolony z połączenia Ground Zero + Alphaburn i Erase Fast. Zrzuciłem jeśli dobrze pamiętam około 9 kg i mięśnie fajnie się uwydatniły, a sylwetka mocno wyrzeźbiła i w sumie efekty kozackie. Żona stosowała identyczny zestaw, z tym, że zamiast Erase Fast brała Diuretic Complex. Zgubiła bodajże 6 kg z tym że miała go też początkowo znacznie mniej ode mnie.

Na ostatni szlif polecam połączenie Alphaburn + Cannibal Claw. Nijak nie mogłem zejść poniżej granicy 10%BF, dopiero po dorzuceniu takiego zestawu spalaczy udało mi się wytopić resztki smalcu i zejść do 6% jak pokazywało urządzenie. Claw niesamowicie nakręca metabolizm, natomiast Alphaburn dociął resztki tłuszczu na brzuchu i boczkach z którymi miałem problem.

Czy mogłabym prosić o polecenie jakiegoś dobrego spalacza. Rok temu stosowałam Thermo Craze ale niestety juz go obecnie nie ma. Wszystkie spalacze jakie dotychczas znałam są już niedostępne. Zastanawiam się nad Pure Clinical Burn?Zależy mi na zrzuceniu ok 5kg głównie pośladki biodra. Jestem osobą aktywną fizycznie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam 

Jestem tu nowy,dość rzetelne opinie o produktach skłoniły mnie do rejestracji.

Czy ktoś stosował spalacz FA Lipo Core?

Używam go tylko w dni treningowe,ciężko mi ocenić czy daje jakiekolwiek efekty.

Na pewno pobudza i mam sporo energii podczas treningu.

Czy na dzień dzisiejszy jest dostępny dobry spalacz?

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...